2019 In-House Boat Show etkİnlİğİ

Close Video

Wednesday 25th September 2019

Sevgili X-Yachts Dostları,

Bu yılın ilk “In-House Boat Show” etkinliğini sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

X-Yachts tarafından düzenlenen bu geleneksel etkinlik, 9-10 Kasım Cumartesi-Pazar günlerinde X-Yachts’ın Haderslev / Danimarka ‘daki genel merkezi, marinası ve kapalı showroom’unda yapılacak.

“In-House” etkinliği; müstakbel X-Yachts sahiplerine üretim tesislerini ziyaret etmek, kızaktaki teknelerin anatomisini ve inşa kalitesini görmek, X-Yachts’ın kendi marinası ve özel showroom’unda sergilenen modelleri zaman sınırlaması olmaksızın daha yakından inceleyip tanımak ve şirket yöneticileri, mühendisleri, tasarımcıları ile bizzat tanışmak ve görüşmek için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

“In-House” ta bu yıl Xcruising serisinden Xc 45‘in yanında Xperformance serisinden Xp 44 görülebilecek. Ayrıca, yeni “PureX” serisinin bu yıl suya indirilen en küçük üyesi ve 2019 “Avrupa’da Yılın Teknesi” adayı X4.0 ile yine aynı seriden X4.3 ve X4.9 da bu yıl In-House Boat Show’da sergilenen tekneler arasında yer alacaklar. Etkinliğe katılan dostlarımız, üretimdeki ve 2’nci el satıştaki pek çok tekneyi incelemenin yanında, X-Yachts çözüm ortaklarından North, Elvstrøm, Furlerboom, B&G ve Raymarine hakkında hazır bulunacak ilgililerden bilgi almak fırsatını bulacaklar.

X-Yachts’ın Haderslev şehrindeki Danimarka üretim merkezi, Hamburg havalimanına kara yolu ile 2 saat mesafededir. THY’nin İstanbul – Hamburg arasında günde birkaç seferi bulunmaktadır. Pegasus Airlines da İstanbul Sabiha Gökçen havaalanından Hamburg’a günde iki sefer yapmaktadır.

Bu etkinliğe katılmayı arzu eden dostlarımıza organizasyon için yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, detaylar için bizimle irtibat kurmanızı rica ederiz.