Vene näyttelyt

X-Yachts esittelee veneitä seuraavissa näyttelyissä maailmalla:

Virtual boat show

Friday, 1 January 2021 — Sunday, 31 December 2023

Haderslev, Denmark

Näytteillä olevat veneet: X5⁶, X4⁹, X4⁶, X4³, X4⁰, Xc 45, Xp 44, X-Power 33C

Annapolis Powerboat Show

Thursday, 6 October 2022 — Monday, 10 October 2022

Annapolis, Maryland, United States

Näytteillä olevat veneet: X-Power 33C

Salón Náutico

Wednesday, 12 October 2022 — Sunday, 16 October 2022

Barcelona, Spain

Näytteillä olevat veneet: TBC

Annapolis Sailboat Show

Thursday, 13 October 2022 — Monday, 17 October 2022

Annapolis, Maryland, United States

Näytteillä olevat veneet: X4³

Annapolis International Sailboat Show

Thursday, 13 October 2022 — Monday, 17 October 2022

City Dock, Annapolis, MD, United States

Näytteillä olevat veneet: TBC

Valencia Boat Show

Friday, 28 October 2022 — Tuesday, 1 November 2022

Valencia, Spain

Näytteillä olevat veneet: TBC

In House Boat Show

Saturday, 5 November 2022 — Sunday, 6 November 2022

Haderslev, Denmark

Näytteillä olevat veneet: X5⁶, X4⁹, X4⁶, X4³, X4⁰, X-Power 33C

Hamburg Ancora Yachtfestival

Friday, 12 May 2023 — Sunday, 14 May 2023

Neustadt, Germany

Näytteillä olevat veneet: TBC